Prodej - stavebního pozemku, rozloha 555m2 - Praha 8, Libeň

Neohodnoceno
 

Dobrý den,

nabízíme Vám k přímému prodeji pozemek v žádané lokalitě Praha 8 - Libeň.

Dostupnost Ihned k prodeji
Cena 21 000 000 Kč bez DPH
21 000 000 Kč    
Kód produktu 66
Značka Neuvádí se
Kategorie Pozemky
Záruka Úhrnkem
 

 

Nabízíme Vám k okamžitému prodeji pozemek vhodný k zástavbě činžovním domem vedený v LV jako ostatní plocha, který se nachází při ulici Davídkova (vedle domu č.21) v Praze 8 – část obce Horní Libeň nedaleko magistrály Liberecká, nemocnice Bulovka, metra Ládví, tramvajové a autobusové zastávky s velmi dobrým spojením do centra Hlavního města Prahy. Předmětná nemovitost je vedena v katastru nemovitostí Libeň, LV 1963, město Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko.

 

Parcela o rozloze 559 m2 je předurčena k developerskému projektu a to zejména k výstavbě čtyřpodlažního bytového domu. Na tento projekt je zpracovaná studie k územnímu rozhodnutí. V době prodeje není na stavbu vydáno UR. Projekt zahrnuje 10 bytových jednotek s celkovou užitnou plochou přes 500 m2, parkovacích stání pro 10 vozidel. V 1NP budou dva malometrážní byty a technická místnost, 2NP a 3NP počítá se třemi malometrážními byty na jedno podlaží a poslední patro-podkroví by mělo splňovat požadavky nadstandardního podkrovního bytu, s nádherným výhledem na panorama Prahy. Pozemek zahrnuje inženýrské sítě (voda, elektřina) na hranici pozemku, plyn ve vzdálenosti cca 150m, je zde zavedena nová přípojka vody a kanalizace. V místě je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Rychlé napojení na Libereckou magistrálu a D8.

 

V době prodeje není na stavbu vydáno UR.

 

 

Předmětná nemovitost není zatížena žádným zástavním právem vyjma věcného břemene vodovodní přípojky řádu DN 1200mm, která veden pod částí pozemku.