Prodej - stavebního pozemku, rozloha 555m2 - Praha 8, Libeň

Neohodnoceno
 
 

Dobrý den,

nabízíme Vám k přímému prodeji pozemek v žádané lokalitě Praha 8 - Libeň.

Dostupnost Ihned k prodeji
Cena 15 900 000 Kč bez DPH
15 900 000 Kč    
Kód produktu 66
Značka Neuvádí se
Kategorie Pozemky
Záruka Úhrnkem
 

 

Nabízíme Vám k okamžitému prodeji pozemek vhodný k zástavbě činžovním domem vedený v LV jako ostatní plocha, který se nachází při ulici Davídkova (vedle domu č.21) v Praze 8 – část obce Horní Libeň nedaleko magistrály Liberecká, nemocnice Bulovka, metra Ládví, tramvajové a autobusové zastávky s velmi dobrým spojením do centra Hlavního města Prahy. Předmětná nemovitost je vedena v katastru nemovitostí Libeň, LV 1963, město Praha, okres Hlavní město Praha, kraj Hlavní město Praha, Česko.

 

Parcela o rozloze 559 m2 je předurčena k developerskému projektu a to zejména k výstavbě čtyřpodlažního bytového domu. Na tento projekt je zpracovaná studie k územnímu rozhodnutí. V době prodeje není na stavbu vydáno UR. Projekt zahrnuje 10 bytových jednotek s celkovou užitnou plochou přes 500 m2, parkovacích stání pro 10 vozidel. V 1NP budou dva malometrážní byty a technická místnost, 2NP a 3NP počítá se třemi malometrážními byty na jedno podlaží a poslední patro-podkroví by mělo splňovat požadavky nadstandardního podkrovního bytu, s nádherným výhledem na panorama Prahy. Pozemek zahrnuje inženýrské sítě (voda, elektřina) na hranici pozemku, plyn ve vzdálenosti cca 150m, je zde zavedena nová přípojka vody a kanalizace. V místě je výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Rychlé napojení na Libereckou magistrálu a D8.

 

V době prodeje není na stavbu vydáno UR.

 

 

Předmětná nemovitost není zatížena žádným zástavním právem vyjma věcného břemene vodovodní přípojky řádu DN 1200mm, která veden pod částí pozemku.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.